Stacks Image 5974

SENARYO KARTLARI

Uluslararası tasarımcılardan oluşan bir ekiple birlikte takımlar ve organizasyonlardaki tipik durumları inceledik ve bunları 50 adet yüksek kaliteli imaj metaforuna dönüştürdük. Çalışmamızın ana hareket noktası; değişim, anlaşmazlıklar, iletişim, kaynaklar, liderlik, hedefler ve vizyon gibi temel konulara odaklanmak oldu. Senaryo Kartları üzerindeki resimler duyguların yeni bir boyutu olup, katılımcıların gerçek konulara ve duygulara daha hızlı ve doğrudan erişimini sağlar.

Katılımcı sayısı (min./opt./mak.) 1/10/20

Senaryo Kartları sağlam ve suya dayanıklı bir malzemeden üretilmektedir. Defalarca kullanıldıktan sonra bile güzel görünürler.
Stacks Image 5978

REALITYCHECK 2

32 Katılımcının çemberi tamamlaları artık mümkün. RealityCheck1 ve RealityCheck 2 artık kapalı bir döngü. Aynı anda 32 katılımcı daha yaratıcı etkin iletişim kurmak durumunda. Liderlik ve takım oyunu gibi yetkinlikleri çok iyi gözleme fırsatı var.
Stacks Image 5988

PerspACTIVE

Hedefe ulaşmak için farklı bakış açılarıyla çalışma, hedef odaklılığı kolaylaştırma, neredeyiz, nereye gidiyoruz sorusunu sürekli cevaplama! PerspActive paylaşılan liderlik ve VUCA koşullarını katılımcılarınıza tecrübe ettirmek için alışılmışın dışında bir yöntem sunuyor!
Loading…
Loading…