Stacks Image 5668

GÜLSEVİN GÜRBÜZ

Metalog Türkiye’nin kurucusudur. 1991 yılından beri Türkiye’nin önde gelen firmalarına “Yaşayarak Öğrenme Yöntemini” kullanarak liderlik, takım geliştirme ve müşteri odaklılık konularında onbinlerce insanın katıldığı eğitimler gerçekleştirmiştir. Pek çok eğitmen adayını yetiştirerek sektöre katılımlarını sağlamıştır.
Stacks Image 5670

TOBIAS VOSS

Metalog Almanyanın kurucusu, Metalog Türkiyenin kurucu ortağıdır. Çok uluslu, küçük ve orta ölçekli pek çok firmaya 1994 yılından beri takım ve organizasyon geliştirme eğitimleri ve koçluk hizmeti vermektedir. Metalog Eğitim Araçlarından pek çoğunun tasarlayıcısıdır.
Tarihçe
Metalog, 1996 yılında kurumsal müşterilere yüksek kalitede, özel eğitim ve organizasyonel gelişim süreci sağlamak için Daniela ve Tobias Voss tarafından kurulmuştur. İlk yıllarda, AUDI, FESTO ve Lufthansa gibi şirketler, Dresdner Bank gibi bankalar, Federal Eğitim ve Araştırma Bakanlığının yanı sıra Federal Bilim ve Teknoloji Bakanlığı için projeler yürütülmüştür. Öğrenme ve değişim süreçlerinin optimal olarak desteklenmesi konusunda kazanılan bilgi ve tecrübe birikimi ile, 2002 yılında Yaşayarak Öğrenme projeleri geliştirmek için METALOG Eğitim Araçları kuruldu. Başlangıçta pek çok eğitmenden oluşan bir ağ oluşturulup, klasik düşünceler üzerinde çalışıldı. Daha sonra bu düşünceler kaliteli ürünlere dönüştürülerek pazara sunuldu. -Metalog, izleyen yıllarda eğitimcilerin çabalarını güçlendirecek çoklu kullanıma yönelik ihtiyaçları karşılamak için hızla yepyeni fikirlere yöneldi. Bu yöneliş hala devam ediyor. Metalog, her yıl yaklaşık 2 ila 4 yeni eğitim aracını ürün grubuna katmaktadır.

Gelişim
Metalog Eğitim Araçları son yıllarda hızlı bir gelişme göstererek yaşayarak öğrenme araçları konusunda pazar lideri olmuştur.

Ürün tasarımı
Metalog Eğitim Araçları mükemmel tasarımları, kusursuz işçiliği ve eğitimlerin içeriğini zenginleştirmesi nedeniyle müşterilerimizin hayranlığını kazanmıştır.